Pisząc ten tekst wykorzystuję swoją krótką przerwę pomiędzy pracą i obowiązkami, a rehabilitacją. Siedzę właśnie w kuchni, popijam wodę z cytryną i chłodzę się wiatrakiem. 

 

TU I TERAZ LIPIEC 2018

tu i teraz lipiec 2018

 

Czuję się… zmęczona. Przez ostatnie tygodnie ciągle gdzieś pędzę, a spraw do załatwienia ciągle przybywa.

 

Chciałabym… znaleźć w najbliższy weekend czas dla siebie, i trochę odpocząć. Pojechać na basen, na który wybieram się od dłuższego czasu. Zaś wieczorem zaszyć się z książką na balkonie.

 

Słucham… , a raczej wróciłam w ostatnim czasie do słuchania piosenek Ed’a Sheraana.

 

 

Jestem wdzięczna… za lipiec, pomimo tego, że był on głównie związany z pracą to znaleźliśmy czas dla siebie. Wybraliśmy się spontanicznie nad morze… Chodziliśmy na spacery… Pomimo zabiegania, był to fajny czas. 

 

 

 

 

Cieszę się na nadchodzący sierpień. Być może pod koniec miesiąca uda wybrać się nam na weekend nad morze? I choć pierwszy tydzień nadal będzie bardzo intensywny, to mam nadzieję, że potem trochę odpoczniemy.

 

Czytam… książkę B.A. Paris “Na skraju załamania” oraz K. Nosowskiej “A ja żem powiedziała”. Czytałyście którąś z nich?

 

 


Pomimo codziennego zabiegania z przyjemnością przysiadłam na chwilę i napisałam ten tekst. Już za chwilę muszę zbierać się dalej – najpierw rehabilitacja, potem jakieś szybkie zakupy i z powrotem do pracy. Jutro co prawda zaczyna się weekend, ale myślę, że i tak będę musiała trochę popracować.

 

Cykl postów Tu & Teraz pojawił się na blogu Kasi z Worqshop,
która przygotowała listę słów-kluczy rozwijanych co miesiąc.