Pisząc ten tekst siedzę właśnie na balkonie i dopijam zimną już herbatę. Trudno mi uwierzyć w to, że minęło już sześć miesięcy tego roku. I w tej drugiej połowie tego roku zainspirowana cyklem stworzonym przez Kasię z Worqshop postanowiłam wprowadzić nowy cykl – tu i teraz.

 

TU I TERAZ CZERWIEC 2018

tu i teraz czerwiec 2018

 

Czuję się… trochę zagubiona, ponieważ zbyt wiele rzeczy nałożyło mi się w ostatnim czasie. Dlatego staram się podchodzić na spokojnie do wielu spraw i choć bywa to momentami trudne, wierzę w to, że w końcu wszystko się jakoś ułoży.

 

Chciałabym… w najbliższym czasie pozamykać pewne sprawy i znaleźć czas na rzeczy, które odkładam od pewnego czasu.

 

Słucham… w ostatnich tygodniach najnowszej piosenki Pawła Domagały “Weź nie pytaj” lub po prostu włączam Spotify. W ostatnim czasie zaktualizowałam listę piosenek w cyfrowej ramce stojącej na kuchennym parapecie. Tym razem tłem do naszej codzienności są piosenki Perfectu, Lady Pank, Kombii itp.

 

 

Jestem wdzięczna… za mojego Męża, który jest dla mnie ogromnym wsparciem. Dzięki niemu wszystkie problemy są łatwiejsze.

 

Cieszę się…,  że wróciłam do robienia zdjęć. Relaksuję się przy tym i sprawia mi to wiele przyjemności. Ostatnio wróciliśmy z Mężem do wieczornych spacerów i jest to taki czas na rozmowę, której nam ostatnio brakuje, bo cały czas się mijamy. 

 

Czytam… a w zasadzie staram się czytać. W ostatnim czasie przeczytałam książkę Nicoli – MamaGinekolog – Instaserial o miłości. Zaś kilka dni temu sięgnęłam po książkę Sebastiana Fitzek “Pasażer 23” i muszę przyznać, że zapowiada się ciekawie.

 


Czas biegnie mi w ostatnim czasie niesamowicie szybko – dlatego staram się doceniać to, co mam i cieszyć się z najprostszych chwil. Ostatnio nie mam zbyt wiele czasu dla siebie, bo ciągle gdzieś gonię – ale gdy mam wolną chwilę, zatrzymuję się i łapię oddech czytając książkę, siedząc nad Wisłą lub idąc na spacer.

 

Cykl postów Tu & Teraz pojawił się na blogu Kasi z Worqshop,
która przygotowała listę słów-kluczy rozwijanych co miesiąc.