W tym roku po raz pierwszy z Mężem po ślubie organizowaliśmy świąteczne śniadanie w naszych czterech kątach. I pomimo tego, że w jakimś stopniu stresowałam się tym, jak to wszystko wyjdzie. Czy uda się zrobić tak, jak sobie zaplanowałam? Jednak okazało się, że całość wyszła jeszcze lepiej. 

Wielkanoc 2017, Kreując życie! Blog lifestylowy

WIELKANOC

Planując i zapraszając naszych bliskich na wielkanocne śniadanie – wiedziałam, że muszę sporo rzeczy sobie zaplanować i zorganizować czas tak, aby wszystko ze sobą pogodzić. W ostatnim czasie żyję dość intensywnie, dlatego dobry plan był dla mnie podstawą każdego dnia. Choć nie było możliwości, aby zaprosić wszystkich z prostej przyczyny – nie mamy takiego metrażu. Mąż ma pięcioro rodzeństwa, a większość z nich ma już swoje rodziny. Jednak atmosfera była bardzo miła i rodzinna.

STÓŁ WIELKANOCNY

Dobierając w ostatnich tygodniach dodatki na stół, cały czas z tyłu głowy pojawiała się myśl, że zależy mi na tym, aby było prosto i schludnie. Myślę, że udało mi się uzyskać ten efekt. Co prawda zbieranie wszystkich elementów zaczęłam trochę od tyłu, gdyż najpierw kupiłam bieżnik w home&you, który przykuł moją uwagę podczas jednej z wiosennych promocji. Do tego kupiłam, prosty i klasyczny biały obrus z grubego materiału i z powłoką plamoodporną. Obowiązkowo na stole musiały pojawić się cięte kwiaty, które w ostatnich tygodniach pojawiają się bardzo często w naszym domu. I w ten sposób stół utrzymywał się w biało-zielono-żółtych kolorach. Całość bardzo fajnie wyglądała w stonowanym pokoju, który remontowaliśmy pod koniec ubiegłego roku, a żółte dodatki fajnie komponowały się z szarymi tonami.Oprócz tego tuż przed świętami minął dokładnie rok, odkąd powstało Kreując życie! Nie ma co ukrywać, że ten czas minął bardzo szybko. Nie tylko wiele wydarzyło się w moim życiu i podjęłam wiele mniej lub bardziej ważnych decyzji, ale poznałam przede wszystkim Was – i za to bardzo Wam dziękuję, gdyż razem ze mną współtworzycie to miejsce. Dziękuję Wam za to, że jesteście!

 
A Wam jak minęły Święta?