Tegoroczne lato jest inne niż poprzednie. Nie tylko bardziej zabiegane, ale także bardziej świadome i niosące ze sobą zmiany. Jednak pomimo tego codziennego zabiegania i zasypiania zanim głowa swobodnie opadnie na poduszkę, jeszcze bardziej zaczęłam doceniać te małe i drobne chwile, kiedy mam czas nie tylko dla siebie, ale przede wszystkim dla bliskich.

 

Czytam mniej, bo brakuje mi czasu

Nie mam tyle czasu na czytanie książek, ile chciałabym – ale gdy tylko mam chwilę lubię zaszyć się w pokoju lub późnym wieczorem na balkonie; i czytać. Tak po prostu, zwyczajnie. I choć czasami kradnę kilka minut na czytanie to sprawia mi to dużo przyjemności. Ubiegłoroczne lato kojarzy mi się z poznawaniem historii Tatiany i Aleksandra z Pauliny Simons, więc z przyjemnością w ostatnich dnia pobrałam z Legimi trzecią część tej serii.

Wymiana czytnika

I choć czytam mniej, bo brakuje mi czasu – to w ostatnim czasie wymieniłam swój czytnik na nowszy. Pomimo wielu wątpliwości związanych z wyborem postawiłam ponownie na markę Kindle. Na początku byłam zdecydowana na najtańszy model, jednak duża promocja na niemieckim Amazonie spowodowała, że jestem posiadaczką Kindle Paperwhite 3. I przyznaję, że pomimo obaw – jestem bardzo zadowolona.

 

Powodem zmiany czytnika był mój abonament Legimi, który nie obsługiwał Kindle Classic 5. Dzięki przejściu na model Paperwhite mam możliwość przesyłania sobie 8 e-booków z Legimi na czytnik Kindle.

 

Jeżeli ktoś z Was miałby ochotę na rozpoczęcie swojej przygody z czytnikami, do sprzedania mam swój czteroletni czytnik Kindle Classic 5 (wersja bez reklam). W czytniku dwa lata temu była wymieniana bateria i do tej pory działa bez zarzutu (trzyma około trzy tygodnie). Do czytnika dokładam granatowe etui, które często pojawiało się na zdjęciach. Cena za całość to 100 zł (z przesyłką na terenie Polski). Osoby, które byłyby zainteresowane – zapraszam do kontaktu pod adresem kontakt@kreujaczycie.pl .

 

Wyprzedaż książek

Prócz tego, że poczyniłam zmiany związane z czytnikiem – to w wolnej chwili zrobiłam porządek w książkach, na które swoją drogą nie mam już miejsca. Przydałyby się jakieś nowe półki lub jakiś regał, ale jak na razie brakuje mi koncepcji. Stąd też znalazłam kilka książek, które po prostu chciałabym odsprzedać.

Pasażer 23 – S. Fitzek – 10 zł

Zimowa miłość  – E. Rodzeń – 10 zł

Lirogon – C. Ahern: 10 zł

Zanim się pojawiłeś – J. Moyes : 10 zł

Instaserial o miłości – N. Sochacki-Wójcicka: 10 zł

Kłopot z kobietami – J. Fleming: 8 zł

Do ceny każdej książki należy doliczyć jeszcze koszty wysyłki. O książki i ich dostępność możecie pytać się w komentarzach lub zapraszam do kontaktu pod adresem: kontakt@kreujaczycie.pl bądź na Instagramie/Facebooku


Zasiadając “na chwilę” do komputera, nie planowałam pisać wpisu. Chciałam tylko pobieżnie sprawdzić pocztę i odpowiedzieć na najpilniejsze wiadomości. Stało się inaczej… zaczęłam pisać wpis o ulubionych rzeczach tegorocznego lata… i właśnie w ten sposób powstał ten wpis o książkach. Bardzo spontanicznie i zupełnie na luzie. Muszę przyznać, że bardzo dobrze i co najważniejsze – przyjemnie (!) mi się go pisało.

A jak u Ciebie z czytaniem książek?
Twoje tegoroczne lato sprzyja czytaniu?
Czy podobnie jak ja kradniesz te chwile?

Do napisania!