Kreując życie zmienia się dla Ciebie

Trudno powiedzieć, kiedy jest odpowiedni czas na zmiany – jedno jest pewne, Kreując życie zmienia się właśnie dla Ciebie. I choć myśl o wprowadzeniu zmian pojawiła się już jakiś czas temu i kiełkowała bardzo powoli, to do podjęcia ostatecznej decyzji przyczyniła się Aga z Uśmiech w oczach. Całym zapleczem zmiany zajął się Patryk z Opiekun Bloga.

Kreując życie zmienia się 

Tak piszę tylko o tej zmianie, i nie piszę o co chodzi. Otóż przesiadłam się z Bloggera na WordPress’a, a co za tym idzie – przeszłam na własny hosting.  Skąd ta zmiana? Z jednej strony z wewnętrznej potrzeby, a z drugiej chciałam się sprawdzić z WordPressa, czy będę w stanie ogarnąć go w miarę sama. Gdy po raz pierwszy zalogowałam się do kokpitu Wrodpressa, jedyna myśl jaka się pojawiła to było zastanowienie się nad tym, czy faktycznie było mi to potrzebne. Jednak w miarę ogarnęłam to, i poznawałam WordPressa na swoich własnych błędach. Teraz już mniej więcej wiem, gdzie czego szukać, i poznałam potężną moc wtyczek. 

Kreując życie zmienia się po to, aby to miejsce mogło się dalej rozwijać. Pomimo tego, że w ostatnich tygodniach nie miałam zbyt wiele czasu na pisanie, nie zmienia to tego, że chcę, aby to miejsce się rozwijało.

I w zasadzie nie pozostaje mi nic innego do powiedzenia, jak:
Witaj w nowym miejscu!

Sporo pracy jeszcze przede mną – między innymi przejrzenie wszystkich wpisów i ewentualna poprawa formatowania. Jeżeli podczas poruszania się po Kreując życie zauważysz, że coś działa nie tak, zwyczajnie przeszkadza Ci coś w korzystaniu/czytaniu, bądź masz po prostu jakieś uwagi – napisz mi o tym w komentarzu.

 • Super Jak ładnie u Ciebie. Ja mam w planach trochę czasu w ten weekend poświęcić na pracę nad szablonem i czcionkami. I chcę pozostałe wpisy przejrzeć i poprawić pod kątem SEO.

 • Pierwsze wrażenie wow, wiem jak dużo pracy to Cię kosztuje, ja dopiero raczkuję w wordpressie, ale chyba powinnam też przesiąść się z com na org. Pierwsze “ruchy” na wordpressie wymagają cierpliwości, ale Ty już pewnie ruszyłaś z kopyta, bo efekt widoczny – jest super. powodzenia!

 • Bardzo ładnie!

 • Kiedyś próbowałam wordpressa, ale z sentymentu pozostałam na blogerze i dobrze mi
  Bardzo ładny wygląd bloga , tak przejrzyście i czytelnie

  • Dziękuję
   Blogera też darzę wielkim sentymentem, ale powoli, małymi krokami staram się ogarnąć WP.

 • U Ciebie ciągle coś się zmienia. Oczywiście na lepsze.
  Tak zawsze domowo, czysto i świeżo
  Ostatnio rzadziej piszesz. Szkoda

 • Pingback: Lubię sierpień - Kreując życie! Styl życia. Codzienność. Książki. Przepisy kulinarne.()