Skórzana – III rocznica ślubu

Nie wiem, kiedy minął ten czas… Jeszcze “wczoraj” pakowałam swoje rzeczy w kartony, szykując się do przeprowadzki i najważniejszego dnia w moim życiu. Tak “niedawno” tworzyłam listę gości, jeździłam na przymiarki do p. Małgosi, która zamieniła moje szkice w kalendarzu na suknię ślubną. Była taka jak chciałam. Prosta. Klasyczna. Z koronkowymi dodatkami. I pięknie układała się w tańcu. 

ŚLUB

Suknia do dziś wisi w moim panieńskim pokoju w rodzinnym domu. (Przez trzy lata jej stamtąd nie przywiozłam). Na samym początku myślałam, że tuż po sesji ślubnej ją sprzedam, ale jednak się rozmyśliłam.Tuż obok niej wiszą na wieszaku dwa welony. Od samego początku marzyłam o długim welonie. Jednak obawiałam się tego, jak taka długość sprawdzi się podczas wesela. Stąd pojawił się pomysł na dwa: jeden był długi i miałam go założone podczas ślubu, a drugi był krótki i założyłam go po pierwszym tańcu – i była to świetna decyzja. Dziś, gdybym zastanawiała się nad tym, co chciałabym zmienić tamtego dnia, to ewentualnie pomyślałabym o innym miejscu na wesele… Ale tak naprawdę nie oto w tym chodzi. Zarówno w okresie wszystkich przygotowań, jak i w dniu naszego ślubu to My byliśmy najważniejsi. Istotne było dla nas to, aby wszystko było tak, jak sobie zaplanowaliśmy, jednak staraliśmy się nie stracić tego, co było w tym czasie najważniejsze.

III rocznica ślubu

Dziś minęły już trzy lata od tamtego dnia i był to czas, przepełniony zarówno lepszymi, jak i gorszymi chwilami. Nie zawsze wszystko układało się tak, jak byśmy chcieli, ale zawsze zarówno w tych trudnych, jak i dobrych momentach byliśmy ze sobą razem. Ciesząc się wspólnie z naszych osobistych i wspólnych sukcesów, wspierając się w trudniejszych chwilach, przeżywając razem nasze życie oraz realizując mniejsze i większe marzenia.
 
Jestem szczęśliwą żoną. Kocham i jestem kochana. 
I choć czasami kłócimy się z Mężem o jakieś drobnostki, usiłując się dotrzeć jeszcze bardziej to wiem, że jestem we właściwym miejscu z tym odpowiednim “Osobistym” Mężczyzną. A gdy sobie pomyślę o tym, że ponad siedem lat temu rozpoczynaliśmy naszą internetową znajomość wymieniając między sobą pierwsze wiadomości – to po prostu się uśmiecham.
 • Wiele lat miłości i szczęścia Wam życzę, pięknie piszesz o ślubie mi już w tym roku minęło 10lat. Nie do uwierzenia

 • Gratulacje! Życzę kolejnych 3 i 30 lat razem

 • Gratulacje Kochana:* Samych szczęśliwych wspólnych kolejnych lat Wam życzę

  P.S. U nas w tym minęło 6 lat od dnia ślubu – nic bym nie zmieniła w tamtym dniu, a od rozpoczęcia internetowej znajomości w sierpniu minie 11 lat…kawał czasu.

 • Wszystkiego najlepszego na kolejne lata

 • Jeszcze raz – wszystkiego najlepszego dla Was i wielu, wielu kolejnych pięknych rocznic :*

 • Wszystkiego dobrego na kolejne lata! Sama nie mogę uwierzyć, że i nas w tym roku czeka 3 rocznica

 • Gratuluje 3 rocznicy I zycze jeszcze wielu cudownych lat razem!

 • dużo szczęści na dalszej drodze życia

 • Kolejnych pięknych lata razem.

 • Życzę Wam jeszcze więcej szczęścia i miłości, jeżeli tylko się da!

 • Kamilo, kolejnych wyjątkowych, pełnych miłości lat. Stanowicie bardzo dobrany tandem, ale życzę Wam, by dołączył do Was ktoś jeszcze, tworząc jeszcze lepiej zgrane trio.

 • Pani Wu

  Ja w tym roku wyszłam za mąż, większość ludzi uważa, że to za wcześnie. Ale ile można ze sobą ‘biegać’?
  Wiem, że post majowy, ale mimo wszystko wszystkiego dobrego