W tym roku po raz pierwszy z Mężem po ślubie organizowaliśmy świąteczne śniadanie w naszych czterech kątach. I pomimo tego, że w jakimś stopniu stresowałam się tym, jak to wszystko wyjdzie. Czy uda się zrobić tak, jak sobie zaplanowałam? Jednak okazało się, że całość wyszła jeszcze lepiej. 

Wielkanoc 2017, Kreując życie! Blog lifestylowy

WIELKANOC

Planując i zapraszając naszych bliskich na wielkanocne śniadanie – wiedziałam, że muszę sporo rzeczy sobie zaplanować i zorganizować czas tak, aby wszystko ze sobą pogodzić. W ostatnim czasie żyję dość intensywnie, dlatego dobry plan był dla mnie podstawą każdego dnia. Choć nie było możliwości, aby zaprosić wszystkich z prostej przyczyny – nie mamy takiego metrażu. Mąż ma pięcioro rodzeństwa, a większość z nich ma już swoje rodziny. Jednak atmosfera była bardzo miła i rodzinna.

STÓŁ WIELKANOCNY

Dobierając w ostatnich tygodniach dodatki na stół, cały czas z tyłu głowy pojawiała się myśl, że zależy mi na tym, aby było prosto i schludnie. Myślę, że udało mi się uzyskać ten efekt. Co prawda zbieranie wszystkich elementów zaczęłam trochę od tyłu, gdyż najpierw kupiłam bieżnik w home&you, który przykuł moją uwagę podczas jednej z wiosennych promocji. Do tego kupiłam, prosty i klasyczny biały obrus z grubego materiału i z powłoką plamoodporną. Obowiązkowo na stole musiały pojawić się cięte kwiaty, które w ostatnich tygodniach pojawiają się bardzo często w naszym domu. I w ten sposób stół utrzymywał się w biało-zielono-żółtych kolorach. Całość bardzo fajnie wyglądała w stonowanym pokoju, który remontowaliśmy pod koniec ubiegłego roku, a żółte dodatki fajnie komponowały się z szarymi tonami.Oprócz tego tuż przed świętami minął dokładnie rok, odkąd powstało Kreując życie! Nie ma co ukrywać, że ten czas minął bardzo szybko. Nie tylko wiele wydarzyło się w moim życiu i podjęłam wiele mniej lub bardziej ważnych decyzji, ale poznałam przede wszystkim Was – i za to bardzo Wam dziękuję, gdyż razem ze mną współtworzycie to miejsce. Dziękuję Wam za to, że jesteście!

 
A Wam jak minęły Święta?
  • Piękny stół u nas też było śniadanie wielkanocne pierwszy raz i to na 12 osob było troche ciasno ale miło zdecydowaliśmy się jednak na obrusy jednorazowe

  • Pieknie. U Nas swieta minely szybko, za szybko… uwielbiam ten okres w roku

  • Pięknie na tym świątecznym stole

  • Ja również lubię prostotę w wystroju wnętrz, stołu; nie lubię zbędnego "przepychu".
    A bieżnik piękny 😍

  • Przede wszystkim gratuluję rocznicy – i życzę wielu kolejnych, jeszcze bardziej owocnych

    My w Święta niewiele czasu spędziliśmy przy stole – najpierw poniosło nas na rowery, potem w góry. Ale to standard – my tak po prostu mamy, że nie potrafimy usiedzieć długo w jednym miejscu

    • My mieliśmy w planach wybrać się nad morze, ale niestety pogoda popsuła nam plany.

  • Dorwałam dzisiaj ten bieżnik Super, że wszystko tak się udało. My wielkanocny debiut mieliśmy w zeszłym roku, a w tym roku nie podejmowałam się przyjmowania gości, tylko sami się gościliśmy.

  • Nasze święta minęły szybko, ale nawet się z tego cieszyliśmy, bo niestety mój mąż przez dwa dni był w pracy, a my z Lili u moich rodziców. Czekałyśmy z utęsknieniem aż nasz brakujący element do nas dołączy.

    Widziałam Twoje przygotowania na Instagramie. Pięknie Ci to wyszło. Mam nadzieję, że odpoczęliście i złapaliście oddech.

    • Tak – złapaliśmy oddech i spędziliśmy bardzo fajny czas z najbliższymi.

  • Ona

    Witamy. Zapraszamy do naszego serwisu, mającego na celu promowanie blogów w mediach społecznościowych (posiadamy łącznie bazę 1,5 miliona użytkowników na FB). W razie jakichkolwiek problemów proszę dać znać Oczywiście można do nas pisać i podsuwać swoje popularne posty, celem promocji Pozdrawiamy i zapraszamy do rejestracji na http://www.lifestylowo.pl